ABAYA ELEGEN...... Manik-manik bercorak ombak

SDD03648


Tampil elegen dengan abaya crepe berwarna hitam dan dihiasi dengan manik-manik halus bercorak ombak di bahagian atas, bawah dan pergelangan tangan.

Harga :  RM185.00 RM125.00

Material : Crepe

Origin : Made In Malaysia

Colour :  As Shown (black)

Size Available:  M(40), L(42), XL(44)

Size38 (S)40 (M)42 (L)44 (XL)
Bust (Ukur Lilit Dada)38394142
Shoulder (Bahu)14141415
Sleeve Length (Panjang Tangan)22222322
Waist (Ukur Lilit Pinggang)36374040
Hips (Ukur Lilit Punggung)44454648
Body Length (Panjang Baju)5454.55555
End of Sleeve Width (Lebar Pergelangan Tangan)16171718
Side Slit (Belahan Tepi)None / TiadaNone / TiadaNone / TiadaNone / Tiada

Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.

# Sila tambah RM 9.00 untuk kos pos

##  Siapa cepat dia dapat... stok adalah terhad. Jadi kalau dalam jangka masa order tu stok kehabisan, boleh order yang lain....

Hubungi Noor 0172387594



Share on Google Plus

About Noor Akma

Seorang blogger.... Juga seorang peniaga online. Hubungi saya 0172387594 / 0173215261 untuk pembelian...
    Blogger Comment

0 ulasan:

trendy.... beauty..... anggun.....!